ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Duk 10695065
*
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:45:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 20:40:55
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
7036 Nattygsbord
Ett par, 1950 / 60-tal, Teak. Bredd: 111 cm, djup:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:12
-
7102 Nattygsbord
Ett par, 1950-tal, trä / metallunderrede, bemålade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:26
-
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:50
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40
*
Duk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 20:40:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
7036 Nattygsbord
Ett par, 1950 / 60-tal, Teak. Bredd: 111 cm, djup:..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:12 -
7102 Nattygsbord
Ett par, 1950-tal, trä / metallunderrede, bemålade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:26 -
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:50
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:52 -
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:40